نکات افزایش مهارت طراحی لوگو |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21696
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21696,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
نکات افزایش مهارت طراحی لوگو

نکات افزایش مهارت طراحی لوگو

در این قسمت قصد داریم با بیان نکاتی در ارتباط با مهارت طراحی لوگو سطح مهارت شما را در این نوع طراحی افزایش دهیم.
طراحی لوگو فرایندی می باشد که همه به آن نیاز دارند، زیرا یک لوگوی عمومی و یا طراحی شده برای یک شرکت و یا محصولات تاثیر بسیار زیادی در ذهن مشتری داشته و آن طرح در ذهن مشتری باقی مانده، زمانی که به آن فعالیت و یا محصول نیاز پیدا می کند به سرعت لوگوی طراحی شده به خاطر او خواهد آمد و این امری مهم می باشد که باعث به رسمیت شناخته شدن آن شرکت و یا محصول می شود که این کار همگام با برندینگ مجموعه می باشد. بدین ترتیب طراحان توجه بسیاری به طراحی لوگو می نمایند که می بایست با استفاده از قدرت ایدئولوژی (طرح پردازی) بتوانند لوگویی را طراحی کنند که در مقایسه با دیگر لوگوها بتواند رقابت کرده و مورد توجه مشتریان قرار بگیرد.

از چه پارامترهایی برای خلق یک لوگو (طراحی لوگو) می توان استفاده کرد؟

نگران نباشید !!! پارامترهایی که برای طراحی لوگو مورد استفاده قرار می گیرد در زندگی روزمره انسان به فراوانی یافت می شود که می توان از هر کدامبرای خلق یک لوگو استفاده کرد، تنها کافیست یک طراح لوگو بتواند به خوبی عناصر اطرافش را مورد بررسی قرار دهد و جزئیات را ببیند تا بتواند از آن ها استفاده کند. در قرن حاظر مجموعه های بسیاری وجود دارند که به منظور رقابت، فروش بیشتر و یا اعتبار گذاری شرکت خود درخاست طراحی لوگو حرفه ای می کنند، تا بهتر و بیشتر دیده شده در نتیجه مورد انتخاب مشتریان واقع شوند.
در این عرصه طراحی لوگو و آرم به فراوانی موجود می باشند، که این لوگوها همواره در حال رقابت کردن بر روی امتیازاتی از جمله متفاوت بودن و تمایز داشتن با دیگران می باشد، تا بتوانند انتخاب اول باشند.
چگونه می توان یک لوگو را به صورت اصلی، استاندارد، خارج از تخیل و با هویت روشن خلق کرد ؟
و چگونه می توانیم آن را با کیفیت حقیقی آن خلق کنیم ؟
در این سری مقاله ها ابتدا تعدادی از اصول پایه طراحی لوگو را بیان می کنیم، سپس مراحل حرفه ای طراحی لوگو را برای طراحی های زیرکانه و قدرتمند عنوان خواهیم کرد.

 

۱- ایده گرفتن از سایت های طراحی لوگو آنلاین

۲- متد طراحی لوگو ۱۰۱

No Comments

Post a Comment