نقشه ذهن و هویت برند |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21949
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21949,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
نقشه ذهن

نقشه ذهن و هویت برند

از تکنیک نقشه ذهن استفاده کنید تا بتوانید تمام موارد موجود را به صورت منسجم استفاده کنید.

از تکنیک نقشه ذهن استفاده کنید تا بتوانید تمام موارد موجود را به صورت منسجم استفاده کنید.

ردیف کردن این اطلاعات و استفاده از این برنامه میتواند به شما برای مرتب کردن افکارتان، مخلوط کردن عکسها و ایده های مختلف کمک بسیاری نماید. با کلید واژه ها و مترادف آن ها بازی کنید و ایده های مختلفی را از منابع گوناگونی جمع آوری کنید تا به یک هویت واحدی برسید.

تخته سفید را خط خطی کنید

شما می بایست تمام روز در ارتباط با طراحی لوگوهایی که می خواهید انجام دهید از کتاب ها و یا وب سایت ها تحقیقاتی انجام دهید که شامل نمونه هایی از آن ها باشند. از بین آن ها هویت برندی را انتخاب کنید که نزدیک به طراحی شما می باشد. به هویت برند با دقت نگاه کنید و نکات قوت و ضعیف آن را بررسی و آنالیز نمایید که چه چیزی در آن لوگو موفقیت آمیز نیست، سپس نوشته های خود را روی تخته سفید پرورش دهید و به عنوان راهنمایی برای خلق برند خود استفاده کنید.

از نمونه اشیاء کوچک استفاده کنید

شما می توانید نمونه خود را وارد فتوشاپ کنید و بدون کم شدن کیفیت آن نمونه کوچک خود را با موارد دیگر ترکیب کنید تا مراحل طراحی شروع شود. اگر شما لوگویی را برای رسانه های مبتنی بر صفحه نمایش ایجاد کرده اید می بایست با دقت بسیار از خط های نازک یا نوشته های روشن به کار ببرید و درضمن می بایست با گرافیکی کار کنید که در نمایشگرهای مختلف با خصوصیت پیکسل های متفاوت، طراحی شما یکسان بماند.

یک نوع روش را در نظر بگیرید

جی یونگ لی یک نوع طراحی لوگو را خلق کرد

جی یونگ لی یک نوع طراحی لوگو را خلق کرد

در انتخاب نوع لوگو شما می بایست روشی را در خور برند و اطلاعات آن ایجاد کنید، به طور مثال در این لوگو تنها از اشکال هندسی، دایره و مربع استفاده شده است. در این گونه روش ها می بایست تمامی قسمت های لوگو بر یک اصول پیش برود و خارج از آن نباشد. برای پایه ریزی و طراحی این اصول بهتر است در تاریخچه کار مورد نظر جستجو کنید و بهترین اصولی را که مرتبط با آن فعالیت و یا محصول می باشد را انتخاب کنید.

 

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱
برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…
No Comments

Post a Comment