لوگوی نوشتاری یا لوگوتایپ
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21971
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21971,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
درباره لوگوتایپ بیشتر بدانید

درباره لوگوتایپ یا لوگوی نوشتاری بیشتر بدانید

در انتخاب سبک حروف دقت کنید

 

طراحی لوگو ماکروسافت به صورت کاملا روشن تابعی از نوع طراحی نوشتاری می باشد.

طراحی لوگو ماکروسافت به صورت کاملا روشن تابعی از نوع طراحی نوشتاری می باشد.

گرافیک و یا طراحی نوشتاری به طور واضح بهترین نوع لوگو می باشد. شما برای انتخاب این سبک دو راه اصلی خواهید داشت: اول اجرای حالت نوشتاری سفارشی طبق خواسته خود و دوم اجرای آن مانند نمونه های موجود.
اگر شما روش سفارشی را برای طراحی لوگو نوشتاری خود انتخاب کرده اید، تلاش نکنید که طراحی بسیار مدلینگ و عجیب باشد، زیرا باید سریع خوانده شود، سعی کنید طراحی ساده و خوانا داشته باشید. اگر کلمه ای که در نظر دارید به تصویر بکشید کلمه غیر معمولی می باشد، هر چه طراحی ساده تر باشد خود را بهتر نشان خواهد داد و اگر آن کلمه عمومی تر است می توانید مقداری خلاقیت بر روی آن ایجاد کنید تا حدی که قابلیت شناسایی داشته باشد.

مطابقت دادن با نمونه های موجود در انتخاب لوگوی نوشتاری

در این نوع انتخاب قانونی وجود ندارد که که به شما بگوید، حتما لوگوی نوشتاری خودتان را خلق کنید و می توانید طبق نمونه های موجود اجرا کنید. پاک کردن، کشیدن و یا ملحق کردن قسمتی از کلمه می تواند برای یک طراحی لوگو منحصر به فرد کافی باشد.انجام بعضی از طراحی ها بر روی کلمات هرچند کوچک می تواند تغیرات بسیار زیبایی ایجاد کند تا به خوانا بودن آن کمک کند.

از فونت های عجیب و غریب دوری کنید

 

فونت
هیچ گاه برای زیبایی طراحی لوگو از انتخاب فونت های عجیب و غریب، وسوسه نشوید!!
این فونت ها معادل طرح های نوشتاری غیر معمول می باشد، به همین دلیل می باشد که این دسته از فونت ها به صورت رایگان در اختیار همگان هستند. بدین منظور برای ایجاد یک کار حرفه ای از آن ها دوری کنید. اغلب این فونت ها به صورت خیالی، خیلی ضعیف و به طور معمول برای بسیاری از کسب و کارهای ضعیف استفاده شده اند. فونتی که برای طراحی لوگو انتخاب می کنید به صورت ساده و کلاسیک باشد و از آراستن زیاد آن خود داری کنید.

اطمینان مطابقت نوع طراحی با نام تجاری

فونت ها با اشکال، سایزهای مختلف و با ضخامت های گوناگون تشکیل شده اند (به صورت باریک، بزرگ و پهن)، کلاس ها و استایل ها (زیبا سازی متن)، جابه جایی ها و به دنبال هم آمدن کلمات ( به صورت استاندارد ) این ها تنها برای زیبایی بیشتر نیست بلکه مطابقت بیشتر، با کیفیت ایجاد شده، شکل و شمایل خاصی به برند خواهد داد.

 

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱
برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…
No Comments

Post a Comment