فرایند و انواع مدل های طراحی لوگو |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21703
rtl,page,page-id-21703,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

فرایند و انواع مدل های طراحی لوگو

فرایند و انواع مدل های طراحی لوگو

همان طور که گفته شد طراحی لوگو از گذشته اهمیت بسیار بالایی داشته، طراحی لوگو و یا خلق ایده کار ساده ای نمی باشد که یک فرد معمولی بدون هیچ دیدگاه و تجربه ی کار، طراحی لوگو حرفه ای را انجام دهد. طراحی لوگو حرفه ای باید به صورتی باشد که لوگو ابتدا زمینه کاری و یا نوع فعالیت آن کسب و کاری که طراحی لوگو برای آن انجام می شود را نشان دهد سپس این لوگو باید قدرت آن را داشته باشد که توضیح مختصری از فعالیت صاحب لوگو را به بیننده بدهد یعنی بتواند خود را به صورت مختصر و با مفهوم معرفی کند. این فرایند به همراه ایجاد کاراکترهایی همراه می باشد که می بایست افرادی این کاراکترها را خلق کنند، در هولوگو کارشناسانی وجود دارند که وظیفه خلق آثار و یا ایده برای این کاراکترها را دارند تا بیشترین نزدیکی را با زمینه کاری صاحب لوگو ایجاد نمایند، پس از خلق این ایده ها می بایست طراحان به صورتی آن کاراکترها را طراحی نمایند تا جذاب و دیدنی بوده که در چشم بیننده تازگی ایجاد کرده و در حافظه بلند مدت آنها باقی بماند. در هولوگو پس از خلق ایده ها توسط کارشناسان ، طراحان این ایده ها را به مرحله اجرا می رسانند و به اصطلاح به آنها جان و روح می بخشند تا بتوانند معرف خوبی برای کسب و کار باشند. در نتیجه طراحی لوگو فرایند مختلفی برای اجرا شدن دارد که این طراحی احتیاج بسیار زیادی به داشتن اطلاعات زمینه کاری کسب و کار می باشد تا بتواند بهترین جواب دهی را بدهد.

انواع طراحی لوگو

طراحی تایپوگرافی: در این نوع طراحی لوگو بر روی نام مجموعه کار شده و با تغیر فونت و یا ساخت یک فونت برای نام جلوه های بسیار جذابی به آن خواهند داد تا بتواند نسبت به دیگر رقبا به خوبی بدرخشید.
طراحی کاراکتر: همان طور که گفته شد خلق ایده یکی از مهمترین مرحله های طراحی لوگو می باشد که به لوگو جلوه بصری زیبایی خواهد داد. کاراکتر شامل نماد و یا اشکال مختلفی می باشد که در زمینه کسب و کار خلق می شوند و در هر جا و مکانی که نشان داده شوند معرف حضور شما و کسب و کار شما می باشد.
طراحی تلفیقی تایپوگرافی و کاراکتر: متد جدیدی که از آن برای طراحی لوگو استفاده می شود تلفیق دو طراحی تایپوگرافی و کاراکتر می باشد که باعث می شود نام مجموعه تبدیل به یک طراحی با معنی شود در این نوع طراحی نام مجموعه به راحتی خوانده نمی شود و باعث می شود بیننده درباره لوگو به فکر فرو رود و این تفکر باعث یک حس نزدیکی به لوگو در دید بیننده ایجاد می کند.
در هولوگو تمامی این طراحی ها زیر نظر کارشناسان خبره انجام خواهد شد تا بهترین بازخورد و جواب دهی را داشته باشد.

آخرین مقالات
گوشه نگاهی به ما

هولوگو مجموعه ای متشکل از کارشناسان ایده پرداز ، طراحان خبره و با تجربه که با استفاده از متدهای روز دنیا طراحی های حرفه ای را انجام داده تا بتوانیم با کیفیت ارائه شده در امر رضایت مشتریان نهایت سعی خود را انجام دهیم. این مجموعه دارای تعداد ۱۵۰ نمایندگی فعال در تهران و شهرستان در ضمینه طراحی های گوناگون می باشد.

تماس با ما

تلفن: ۸۸۵۱۲۷۹۱

ایمیل: sales@hoodano.ir

آنچه با ما تجربه خواهید کرد در خاطره شما باقی خواهد ماند

ماموریت ما

در دنیای کسب و کار، دنیایی که چشم ها می بینند و تصمیم می گیرند شما باید جلوه خوبی از خود نشان دهید تا بتوانید افراد زیادی را به خود جذب کنید. کسب و کار شما تنها در یک نگاه انتخاب می شود، پس انتخاب اول باشید. با یک طراحی لوگو حرفه ای می توانید بهتر دیده شوید.