طرح را بر روی کاغذ پیاده سازی کنید |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21965
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21965,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
نقاشی طراحی لوگو

طرح را بر روی کاغذ پیاده سازی کنید

یک مداد و کاغذ بردارید و آنچه در ذهن دارید را قبل از طراحی در کامپیوتر نقاشی کنید.
در اولین طرح اجرایی درک قوی ایجاد می شود که می توانید به خوبی با آن ارتباط برقرار کنید. گاهی آن درک ایجاد نمی شود : شاید به دلیل نوع مداد و کاغذ شما باشد!!
این عمل شما را قادر می کند یک تجربه ای در طراحی لوگو بدست بیاورید، در ضمن شما را از جزئیات ریز و بی اهمیت دور خواهد کرد. شاید شما وسوسه شوید که طرح خود را مستقیم با کامپیوتر اجرا کنید اما به توصیه بن پاول برای مقاومت کردن در مقابل این اصرار که یک سوال می باشد توجه کنید: آن چیزی که شما در ابتدا یاد گرفتید چه چیزی بوده است ؟ مداد یا کامپیوتر ؟!
اجرای طرح بر روی کاغذ سریع ترین راه برای اجرای ایده اولیه قبل استفاده از فوتوشاپ می باشد. این مهم نیست طراحی که بر روی کاغذ اجرا کردید زیبا نبوده و یا خط خطی باشد و نتواند مفهوم شما را انتقال دهد، ولی این عمل باعث ایجاد ایده های بهتری در شما خواهد بود.

وکتور (آیکونی) را ایجاد کنید

 

قرار دادن وکتور در طراحی لوگو
وکتورها وسیله های خوبی برای قرار دادن در قسمت هایی از لوگو می باشد. بعد از اجرای طرح بر روی کاغذ برخی از طراحان ماهر برای پیشرفت کار با استفاده از دیگر تکنیک های طراحی بر روی کاغذ استفاده می کنند و اشکالی خاص را همسو با لوگو ایجاد کرده و گسترش می دهند. وکتور جزء مواردی می باشد که تکمیل آن و قرار دادن آن در جایگاه های مختلف باعث روشن شدن مسیر شما خواهد شد.

در ارتباط با فضای اطراف طراحی لوگو خود فکر کنید

 

فضای اطراف طراحی لوگو
در اغلب کتاب های برند در ارتباط با فضای اطراف لوگو بسیار صحبت شده. فضای اطراف لوگو منطقه ای از لوگو می باشد که با هیچ المانی نباید اشغال شود تا از اصالت لوگو محافظت شده و مفهوم آن تغیری نکند.
زمانی که شما یک لوگو طراحی می کنید می بایست این موضوع را هم در نظر بگیرید که این لوگو در چه جاهایی استفاده خواهد شد و حتما در جلسه با مشتری خود این موضوع را عنوان کنید تا اطلاع کافی بدست بیاورید. برای مثال اگر قرار است طراحی شما در بالای کارهای گرافیکی قرار بگیرد و یا در قالب های گوناگونی قرار بگیرد در نتیجه می بایست طراحی منحصر به فرد با پس زمینه خاصی را داشته باشد.

از فاصله های منفی برای افکت دادن استفاده کنید

 

هویت لوگو FedEx به عنوان نمونه خوبی برای نشان دادن تاثیر استفاده از فاصله منفی می باشد

هویت لوگو FedEx به عنوان نمونه خوبی برای نشان دادن تاثیر استفاده از فاصله منفی می باشد

بسیاری از طراحی های لوگو دارای مفهوم پنهانی در همین فواصل منفی می باشند. یک نمونه کلاسیک لوگو FedEx می باشد که با ترکیب کلمه E و x در یک خط و با فواصل منفی ایجاد شده است. نمونه های بسیاری وجود دارد که لوگو در نگاه معمولی بسیار عالی می باشد و با بررسی بیشتر در جزئیات نکات جالب توجه زیادی را دارند.

 

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱
برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…
No Comments

Post a Comment