طراحی های قدیمی انجام شده را نگه دارید |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21944
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21944,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
تاریخچه نویسی

طراحی های قدیمی انجام شده را نگه دارید

طرح های قدیمی می تواند الهامی برای طرح های جدید شما باشد. پیشنهادی از مارتین کریست.

طرح های قدیمی می تواند الهامی برای طرح های جدید شما باشد. پیشنهادی از مارتین کریست.

بسیاری از ایده های قدیمی شما برای طراحی لوگو که قبلا به آن ها رسیده اید می تواند در آینده با هدف های لوگوهای دیگر برابری کند، در نتیجه با تغیرات کوچک و توسعه در ایده های قدیمی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. گفته ای از مارتین کریست. در نتیجه هرگز ایده های خود را که به انجام رسانده و یا در آن ها به نتیجه نرسیده اید دور نریزید، زیرا که آن ها می توانند منبع مفیدی برای شما باشند.
امکان دارد یکی از ایده های شما برای مشتریان به خوبی کار نکند و موفقیت آمیز نباشد، این به این معنی نیست که آن ایده برای تمام مشتریان کاربرد نخواهد داشت. شما می توانید به عقب برگردید و ایده های خود را که در گذشته به ذهن شما رسیده اند و همانند یک دانه فرض می شوند را با کمی پرورش، می توانند همان ایده، طراحی لوگوای باشد که شما به دنبال آن بودید.

تحقیقات آنلاین انجام دهید

سایت لوگو مورس یکی از سایت های خوب برای تحقیقات طراحان لوگو می باشد

سایت لوگو مورس یکی از سایت های خوب برای تحقیقات طراحان لوگو می باشد

دو سایت که برای شروع خوب تحقیقات در ارتباط با لوگو می توانید استفاده کنید logomoorse و logogala می باشند. شما می بایست این مهارت را داشته باشید که چه زمانی انجام این تحقیقات را متوقف کنید. باید نگاه کنید که در بین تمامی لوگو های طراحی شده کدام طرح به خوبی جواب داده و کدام طرح موفق نبوده تا بتوانید مسیر خود را از بین باتلاقی از لوگوهای غیر اصلی شناسایی کنید.
اگر برای پیدا کردن ایده در حال مبارزه کردن هستید می توانید کلمات کلیدی خود را در دیکشنری، فرهنگ لغت و یا در جستجو عکس گوگل انجام دهید و از آن ها کمک بگیرید تا به ایده های جدیدی برسید و یا ایده خود را کامل کنید. اگر کتاب ایده های خود را نگه داشته اید می توانید به این کتاب نگاهی بیندازید، تعدادی از ایده های شما که به نتیجه نرسیده اند می توانند به خوبی مسائل را برای شما حل کنند.

با حس وسوسه خود برای تقلید کردن بجنگید

ما قهرمانان طراحی لوگو بسیاری داریم که در کار خود بسیار مهارت دارند و آن ها را به عنوان اسطوره های طراحی قبول داریم، بنابراین دوست داریم که از طرح های آن ها تقلید کنیم. در اصطلاح این کار را تقلید کردن می نامیم ولی صادقانه این کار تنبلی برای حل مشکلات خلاقانه می باشد. در نهایت از خودتان این سوال را بپرسید که طرح استفاده شده برای رفع نیاز مشتری آیا مناسب او می باشد ؟!

اجازه ندهید مشتریان کار شما را دیکته کنند

آن چیزی که مشتریان به شما می گویند در زمینه طراحی، همان را ایجاد نکنید. تا می توانید از مشتریان اطلاعات بگیرید، سوالاتی در ارتباط با ابهامات موجود بپرسید و خلاصه هایی از اطلاعات را گردآوری کنید. لوگو باید آیکونی باشد، لوگو باید خاطره انگیز باشد، این ها دو عبارتی هستند که بیان آن از زبان مشتری بسیار کلیشه ای شده اند. بنابراین برای انجام کار طراحی خود شما می بایست تمام انتظارات مشتریان را لیست کنید بهترین نکات را پیدا کنید، به خوبی آن ها را مدیریت کنید و مورد استفاده قرار دهید.

 

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱
برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…
No Comments

Post a Comment