طراحی لوگو |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21497
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21497,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
طراحی لوگو

طراحی لوگو

همان طور که می دانید طراحی لوگو یا نماد شما نشان دهنده اعتبار و شخصیت کار شما می باشد. در قوانین دنیای کسب و کار هر طوری که شما خود را به این دنیا معرفی کنید شما را به همان صورت می شناسند. اگر در این معرفی کم و کاستی صورت دهید و غفلت کنید اعتبار و ارزش کار خود را در این دنیا زیر سوال می برید. در این دنیای کسب و کار چشم ها تصمیم می گیرند یعنی آنچه را که شما نشان می دهید می بینند، جذب می شوند، تصمیم می گیرند و در نهایت انتخاب می کنند، در نتیجه هر چه شما خود و یا حرفه خود را بهتر و با معنی معرفی کنید بهتر دیده خواهید شد تا بیشتر انتخاب شوید.

فرایند طراحی لوگو

طراحی لوگو یکی از راهکارهای معرفی حرفه شما می باشد که هر چه وقت بیشتری برای آن صرف کنید آینده کاری خود را تضمین خواهید کرد. طراحی لوگو به صورت منطقی و معنی دار نمایان گر کار و حرفه شماست، با یک طرح لوگو حرفه ای همیشه در زهن افراد ماندگار باقی می مانید و شما را به عنوان یک انتخاب به یاد خواهند آورد. در جلسه ها، همایش ها، سمینارها و … این نماد شما می باشد که شما را معرفی خواهد کرد. انجام طراحی لوگو مراحل مختلفی دارد تا طرح به عنوان لوگو انتخاب شود. این طرح باید معنی دار بوده و کسب و کار هدف را به صورت مختصر توصیف کند تا هنگامی که فرد با دیدن لوگو به حرفه مورد نظر پی ببرد. نماد ها می توانند گمراه کننده باشند اگر طراحی لوگو به خوبی انجام نشود فرد بازدید کننده منظور دیگری از لوگو شما برداشت خواهد کرد در نتیجه از شما می گذرد. به صورت کلی نمادها به نوع فعالیت کار  شما بستگی دارد و یک طراحی لوگو خوب آن را نمایش خواهد داد.

No Comments

Post a Comment