طراحی لوگو و اهمیت آن |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21704
rtl,page,page-id-21704,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

طراحی لوگو و اهمیت آن

طراحی لوگو و اهمیت آن

در گذشته کشورها، مردمان سرزمین ها توسط پادشاهان رنگ هایی را به عنوان پوشش و یا یونیفرم سربازان خود طراحی کرده که در این طراحی ها نمادها و نشانه هایی هم به عنوان سمبل وجود داشت تا سربازان و یا پادشاهی سرزمین خود را از دیگر سرزمین ها متمایز کند و زیبایی سلطنت خود را به دیگر همسایگان خود اثبات کنند. این نمادها و نشان ها همان لوگو می باشند که با طراحی لوگو این تمایزها و زیبایی ها را ایجاد می کردند. هر فردی به عنوان مشخصه خود دارای یک نوع امضا که به صورت یک نماد می باشد را دارد که به منظور کارهای اداری عقد قراردادها از آن استفاده می کنند. این نیاز به ارائه هویت در تمامی زمان ها و تمامی مراحل زندگی مورد نیاز بوده است. انجام امضا و یا عمل انگشت زدن، یک اهراز هویت شخصی و فردی می باشد که بسیار لازم و ضروری است، ولی برای اهراز هویت شرکت ها، کارخانه ها و یا مجموعه های مختلف چگونه می باشد ؟! این موسسات مانند یک قلمرو کاری برای مدیران و صاحبان آن ها می باشد. در گذشته به دلیل اینکه از هر شغل و یا کاری تنها یک مجموعه در آن زمینه فعالیت می کردند نیازی به تمایز و یا نمادی برای کار خود نداشتند، با توجه به گسترش کسب و کارها و افزایش فعالیت ها افراد زیادی حتی بر روی یک زمینه کاری فعالیت می کردند. به همین امر مشکلات بسیاری در بازار کار برای آنها به وجود می آمد. تعدادی از این صاحبان مشاغل دارای سابقه طولانی مدتی در زمینه فعالیت های خود بوده اند که بازار کار را به خوبی در دست داشته اند ولی تعدادی دیگر برای فروش محصولات مشابه خود با مشکل مواجه می شدند که این افراد با ایجاد یک نماد و یا لوگو و تبلیغات هدفمند با طراحی های زیبا و جذاب توانستند به خوبی محصولات خود را به فروش برسانند و سابقه داران به راحتی بازار خود را از دست داده اند. بدین ترتیب رقابت همچنان افزایش پیدا کرد و در این رقابت طراحی لوگو یکی از مهمترین عوامل در شناخت یک کسب و کار و یا مجموعه ها شناخته شد.

اهمیت طراحی لوگو

بدین صورت با انجام یک طراحی لوگو حرفه ای فرایند شناخت کامل شده و کالای مورد نظر نسبت به دیگر کالاها تمایز پیدا می کند تا بتوانند بهتر در دید مشتری ها قرار گرفته و باعث جذب آنها شوند. این یک قانون کسب و کار می باشد که هر چه خود را بهتر بشناسانید، بهتر دیده خواهید شد و در نتیجه بهتر در دنیای بزگ کسب و کار انتخاب می شوید. اهمیت طراحی لوگو به منظور بهتر دیده شدن و بهتر انتخاب شدن می باشد. یک طراحی لوگو حرفه ای می تواند شما را بهتر به دنیای کسب و کار معرفی کند.

آخرین مقالات

گوشه نگاهی به ما

هولوگو مجموعه ای متشکل از کارشناسان ایده پرداز ، طراحان خبره و با تجربه که با استفاده از متدهای روز دنیا طراحی های حرفه ای را انجام داده تا بتوانیم با کیفیت ارائه شده در امر رضایت مشتریان نهایت سعی خود را انجام دهیم. این مجموعه دارای تعداد ۱۵۰ نمایندگی فعال در تهران و شهرستان در ضمینه طراحی های گوناگون می باشد.

تماس با ما

تلفن: ۸۸۵۱۲۷۹۱

ایمیل: sales@hoodano.ir

آنچه با ما تجربه خواهید کرد در خاطره شما باقی خواهد ماند

ماموریت ما

در دنیای کسب و کار، دنیایی که چشم ها می بینند و تصمیم می گیرند شما باید جلوه خوبی از خود نشان دهید تا بتوانید افراد زیادی را به خود جذب کنید. کسب و کار شما تنها در یک نگاه انتخاب می شود، پس انتخاب اول باشید. با یک طراحی لوگو حرفه ای می توانید بهتر دیده شوید.