درباره مشتری و کار او تحقیق کنید |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21934
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21934,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
طراحی لوگو

درباره مشتری و کار او تحقیق کنید

یک طراحی لوگوی خوب تنها چیزی نیست که زیبا باشد، بلکه می بایست حاوی پیغام برند شما باشد.
خلق یک لوگو تنها خلق جلوه بصری زیبا نیست باید شما بدانید که درحال انجام چه کاری هستید، کار شما برای پیشرفت قسمتی از یک پروسه طراحی برند می باشد در این حالت شما می بایست با آن به خوبی ارتباط برقرار کنید .تحقیقات طراحی لوگو
این کار حساسیت بالایی را طلب می کند در این پروسه شما می بایست در مرحله اول برای خلق لوگو تحقیقاتی در ارتباط با مفاهیم آن انجام دهید، این کار به این دلیل حساس می باشد که پایه و اساس کار طراحی لوگو است.

در دسترس ترین کاری که برای جذب مشتری استفاده می شود انجام تبلیغات می باشد که این عمل بر اساس تعریف برند و یا خلاف آن گاهی اوقات انجام می شود، این بسیار ضروری می باشد که قبل از انجام هر کاری پیغام برند شما روشن شده تا با آن پیش بروید.

از پیشینه برند استفاده کنید

به عقب برگردیم کاری از مارتین کریست – از طراحی لوگو لندن

به عقب برگردیم کاری از مارتین کریست – از طراحی لوگو لندن

قبل از اینکه شروع به طراحی لوگو کنید و ذهن خود را برای ایده پردازی انعطاف دهید زمانی را برای تدوین و یا نوشتن آن پروسه طراحی یا چیزی شبیه یک پرونده در ارتباط با برندیگ مشتریان قرار دهید که بدانید آنها چه کسانی هستند؟ چه کاری باید انجام دهند؟ و شما با چه جمعیت آماری و یا چه بازار هدفی درگیر هستید؟
نگاهی به گذشته لوگو در کار مربوطه بیندازید سپس به این سوال که نمایش لوگو در محل های مختلف و یا عدم نمایش آن به چه صورت خواهد بود پاسخ دهید. در نتیجه یک لیستی از این نتایج فراهم کنید و برای طراحی خلاقانه لوگو از آنها استفاده کنید.
تمامی لوگوهای مختلفی که شرکت از زمان تاسیس استفاده نموده را مورد بررسی قرار دهید. این پیشنهادی از مارتین کریست از طراحی لوگو لندن می باشد. این برای صاحبان شرکت ها می تواند خیلی جالب و هیجان انگیز باشد. شما می بایست قادر باشید به گذشته برگردید و اطلاعات را بازگردانی کنید، البته اگر آنها نیاز دارند که از تاریخ برند خود بعنوان یک میراث استفاده کنند و شما باید قابلیت این را داشته باشید که با انجام تعمیرات بر روی لوگوی آنها یک لوگوی اصلی و یا یک چیزی که تازه و قابل کاربرد در آینده باشد را ایجاد کنید. مزیت این کار این است که باعث می شود یک پیوستگی در ذهن خود ایجاد کنید و بتوانید کارها را بخوبی تجسم کنید.

 

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱
برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…
No Comments

Post a Comment