درباره هولوگو بهتر بدانیـد |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
18859
rtl,page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

طراحی لوگو و آرم ، با افتخار برای برند شما …

درباره گروه هـولـوگـو بهتـر بدانیـد …

میل به ترقی و پیشرفت در مجموعه

همیشه سعی می کنیم تا با متدهای جدید طراحی و برندسازی آشنا باشیم و بدانیم که برای مشتری جدید خود، بهتر است به کدام سمت حرکت کنیم و چگونه به وی آگاهی و اطلاعات لازم را در جهت تصمیم سازی بهتر ارائه دهیم. ما اینیم … 🙂

نمونه کارهای ما، نمایش کفیت کار ما

از قدیم گفتند “آنچه عیان است چه حاجت به بیان است”. مشتری های بالقوه ما می توانند قبل از اقدام به سفارش طراحی، به صفحه نمونه کار طراحی لوگو رفته و کیفیت کار طراحان مجموعه را مشاهده کنند. این مهم، به تصمیم گیری بهتر آنها کمک شایانی می کند.

روش کار ما شفاف و مشخص است

با راه اندازی CRM مجموعه هولوگو، همزمان با ارسال پیش فاکتور برای مشتری، روند اجرای پروژه هم بصورت کتبی و هم به صورت شفاهی به سمع و نظر مشتری می رسد. این به مشتری کمک می کند تا از وضعیت اجرای پروژه خود اطلاع داشته و بتواند برای فعالیت های بعدی خویش برنامه ریزی کند.

توضیح بیشتر آنکه …

لوگوی هولوگو

 

هولوگو، یکی از کارگروه های چهارگانه گروه مشاوره بازاریابی و فروش هودانو می باشد. نام این کارگروه نیز بر همین اساس از تلفیق ” هودانو + لوگو ” بدست آمده است.

رسالت هولوگو، ارائه خدمات طراحی برند مبتنی بر دانش بازاریابی و فروش، با استفاده از مشاهده داده های بدست آمده از بازار هدف و فعالیت رقبا می باشد.

بر اساس این رسالت، طراحی لوگو و متعلقات از فرمول های پیچیده بازاریابی پیروی می کند. زیرا هر کسب و کاری به توسعه گستره فعالیت خود می اندیشد و روزی خواهد رسید که آن کسب و کار به سوی خدمات برندسازی رهسپار شود. بنابراین اگر در گام نخست که همانا طراحی نشان می باشد، با چشمان باز و نگاه به آینده حرکت نکند، در مباحث برندسازی با مشکلات بنیانی روبرو خواهد شد که یا باید خود را با شرایط موجود منطبق کند و یا دست به بازطراحی لوگو و بازسازی آن بزند.

ما به صاحبان کسب و کار توصیه می کنیم که خانه خود را بر آب نسازند و از ابتدا، با آینده نگری مناسب، اسیر قیمت های ارزان با دسترسی سریع و پیمانکاران بی تجربه نشوند.

همکاران تجاری

در جهت تکمیل سبد خدمات خود، همکاران تجاریمان را به شما معرفی می کنیم که در دو حوزه طراحی وبسایت و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی فعالیت می نمایند: