خدمات طراحی برند هولوگو
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
19080
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

خدمات طراحی برند هولوگو

آنچه می توانیم به بهترین وجه به عنوان خدمات طراحی برند برای شما انجام دهیم …

طراحی لوگو و برند
طراحی لوگو و برند

این مجموعه دارای کادری مجرب و خلاق برای طراحی و ایده پردازی لوگو می باشند که با سابقه بسیار عالی و درخشان در خدمت شما مشتریان عزیز خواهند بود. طراحی لوگو و برند بخش های مختلفی برای طراحی دارند که از جمله آنها تایپوگرافی، کارکتر، ساخت فونت و تحلیل برند می باشد.

طراحی کاتالوگ و ابزار آلات تبلیغاتی

تهیه یک مجموعه جامع و موجه از محصولات و خدمات یک کسب و کار در قالب کاتالوگ، مد نظر بسیاری از کارفرمایان است. بزرگترین مشکل کارفرمایان، تهیه محتوای کاتالوگ ها و طراحی درخور و شایسته است. گروه طراحی برند ما توانایی ارائه طراحی کاتالوگ به همراه تولید محتوا با نگاه بر تکنیک های تبلیغات و بازاریابی و فروش را دارد.

طراحی کاتالوگ
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری

ست اداری شامل مواردی می باشد که اکثرا در دسترس و در دید مشتریان شما می باشند و بیشتر به منظور مکاتبه با آنها استفاده می شوند که شامل سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت می باشد. طراحی ست اداری برای انجام امور اداری حرفه شما بسیار لازم و ضروری می باشد.

مشارکت با هولوگو ( تخفیفات )

این مجموعه به منظور قدردانی از مشتریان عزیز پکیج هایی را تهیه کرده تا مشتریان به دلخواه بسته به حجم کاری خود را انتخاب کنند تا از تخفیفات موجود در این پکیج ها بهره مند شوند. با انتخاب هر پکیج، مبلغ آن ماهانه به حساب شرکت واریز می شود و در قبال آن درصد تخفیف آن بسته بر روی سفارشات آن ماه اعمال خواهد شد.

بسته های مشارکتی گروه هولوگو