برندهای معروف را آنالیز کنید |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21929
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21929,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
یک طراحی لوگو بسیار موفق نایک

برندهای معروف را آنالیز کنید

برندهای معروف را آنالیز کنید

با یاد گیری و دانستن اینکه چرا تعدادی از برندها بسیار خوب به موفقیت رسیده اند و در جایگاه مناسبی قرار گرفتند، تحقیق در مورد آن ها می تواند به شما راه کارهای بسیار خوبی بدهد تا بتوانید از آن ها برای پیشبرد کار خود استفاده کنید. برای مثال به لوگو نایک در بالا نگاهی بیندازید، این لوگو در سال ۱۹۷۱ میلادی توسط کارولین دیویدسون ساخته شد. این برند یک نمونه بسیار خوب از قدرت برندینگ می باشد. این لوگو به خوبی در خاطره افراد باقی می ماند، تاثیر گزار است، بدون رنگ و به راحتی قابل استفاده در انواع سطوح می باشد.
خصوصیات این طراحی لوگو تنها ساده و روان بودن آن نیست، بلکه بیان کننده سمبل خاصی می باشد. این لوگو به عنوان نماد بال به منظور نشان دادن تاریخ معروف پیروزی الهه یونان می باشد، نایک ، که یک شکل بسیار عالی برای کسب و کار پوشش ورزشی می باشد. نایک تنها یکی از طراحی لوگوهای معروف می باشد که در حال حاظر وجود دارد . در ارتباط با برندهای معروف دیگر که می شناسید جستجو کنید و طراحی لوگو آن ها را مورد بررسی قرار دهید و برای خود این سوال را مطرح کنید که چه چیزی باعث معروفیت آن ها شده است؟!

لوگوهای تاثیرگذار موجود

لوگوهای تاثیرگذار موجود

برای کیفیت بیشتر و یا جستجو مناسب تر کتاب های برندینگ این مجموعه ها (برندها) راپیدا کنید و مورد مطالعه قرار دهید.

از طراحی لوگوهای کلیشه ای خود داری کنید

نمونه هایی از لوگوهای نوشتاری تاثیر پذیر

نمونه هایی از لوگوهای نوشتاری تاثیر پذیر

نمادهایی مانند لامپ ها برای ایده ها، حباب های سخنگو به عنوان توضیح مطالب، گوی زمین به عنوان نماد بین الملل و … مورد استفاده قرار می گیرند. این ها نماد هایی هستند که هر فردی زمانی که برای اولین بار به این مطالب فکر می کند و به دنبال نمادی می گردد، به سرعت و اولین گزینه هایی می باشند که مورد استفاده قرار می دهند و به همین دلیل می بایست این ایده ها را دور بیندازید و از آن ها استفاده نکنید. با وجود این تعداد طراحی لوگو که همانند طراحان دیگر می باشد چگونه می توان طراحی خود را به صورت واحد و خاص ایجاد کرد؟ از ایده های کلیشه ای خود را دور کنید و همواره به دنبال ایده های اصلی برای طراحی خود باشید.
پس بدانید !! لطفا از طرح های موجود در بازار برای اجرای طرح خود به هیچ عنوان کپی نکنید. اگر چه این گفته ها چندین بار خوانده شده ولی بسیاری طرح های دیگران را می دزدند و از آن ها استفاده می کنند. این افراد لوگو مورد علاقه خود را می بینند و آن را مانند یک آینه اجرا می کنند و تنها کلماتی را تغییر می دهند و در نهایت آن را به عنوان ایده خود می نامند. این تنها کار غیر اخلاقی، غیر قانونی، و یا احمقانه نمی باشد بلکه این افراد به زودی گرفتار مشتریان دقیقی خواهند شد که دست آن ها را رو می کنند و متوجه کار آن ها خواهند شد. برای طراحی لوگو از نمونه های موجود به صورت کامل استفاده نکنید، اهمیت یک لوگو تاثیرگذار، واحد بودن و اصلی بودن آن می باشد.

 

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱
برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…
No Comments

Post a Comment