بازسازی لوگو پیشنهادی جاذب برای کسب و کارهای قدیمی |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
2
rtl,page,page-id-2,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

بازسازی لوگو پیشنهادی جاذب برای کسب و کارهای قدیمی

طراحی لوگو ماکروسافت به صورت کاملا روشن تابعی از نوع طراحی نوشتاری می باشد.

لوگوی مایکروسافت که چندی پیش بازسازی شد.

کسب و کارهایی هستند سابقا برایشان طراحی لوگو انجام شده است و در طول زمان هم میزان قابل توجهی برای برندشان هزینه کرده اند. اما متد طراحی لوگو یشان امروزه کهنه شده و برای مخاطب قابل قبول نیست. از سوی دیگر اگر دست به تغییر لوگوی برند خود بزنند، می بایست هزینه های گزافی را جهت برندسازی نشان جدید متقبل شوند. لذا تغییر نشان برای این کسب و کارها از توجیه اقتصادی کافی برخوردار نیست.

بازسازی لوگو راهکار ما برای این کسب و کارهاست. ما می توانیم لوگوی برندتان را با حفظ مفهوم سابق امروزی کنیم.

در بازسازی لوگو در اصل به زیبایی لوگوی برندتان می افزاییم و هیچ تصرفی در مفهوم و ساختار اصلی آن نخواهیم داشت. شما دست به نوسازی لوگو می زنید تا به نوعی به چشمان مخاطب امروزی و حس زیبایی شناسی وی احترام گذاشته باشید. قطعا مخاطبان شما نیز از این موضوع استقبال ویژه ای خواهند کرد.

برای بازسازی لوگو باید بدانید و کاوش کنید که آیا صفات برند شما از دیروز تا امروز، تغییر قابل توجهی داشته یا با همان خصوصیات قبلی می بایست راه را ادامه دهد. این مهم بوسیله دانش کارشناسان بازاریابی و مشاوره با آنها محق خواهد شد.

چه برای طراحی لوگو و چه بازسازی لوگو شما مجبورید که با چشمان باز به سوی جلو حرکت کنید. بخشی از این آگاهی را می توانید از ما در طراحی لوگو بخواهید. هولوگو در تحلیل بازار و سنجش رقبا و نیاز مخاطبان تواناست و به خوبی قادر است در برندسازی شما اثر بخش باشد.

از سوی دیگر شما می توانید از هولوگو، درخواست بررسی رایگان شمایل برند را داشته تا برند شما را در مقایسه با رقبایتان بررسی نماید.

جهت کسب و اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱

برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…