ایده پردازی از سایت های طراحی لوگو آنلاین |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21695
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21695,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
ایده پردازی برای طراحی برند

ایده پردازی از سایت های طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو

ایده گرفتن از سایت های طراحی لوگو آنلاین

ایده گرفتن از سایت های طراحی لوگو آنلاین

به منظور ایده پردازی تنها از گالری های لوگو دیدن نکنید بلکه از سایت های اصلی و عمومی طراحی استفاده کنید.  در طراحی لوگو می تواند از هر چیزی و یا هر جایی به وجود آید و مورد استفاده قرار بگیرد. برای بدست آوردن یک ایده پردازی مناسب شما می بایست با فعالیت آن شرکتی که برای آن طراحی لوگو انجام می دهید آشنا شده تا بتوانید در آن صنف به دنبال کاراکترهای مربوطه گشته و برای کمک به ایده پردازی خود از آن ها استفاده کنید. سایت هایی موجود می باشند که نمونه هایی را برای الهام گرفتن شما از طرح ها برای طراحی لوگوی خود قرار داده اند که این طرح ها مربوط به صنف و یا موضوعات مشخصی می باشند. به این منظور می توانید به ایده ای دست پیدا کنید که به موضوع طراحی لوگو شما نزدیک باشد.

متد طراحی لوگو ۱۰۱

متد طراحی لوگو 101

متد طراحی لوگو ۱۰۱

یک لوگو تاثیرگذار می بایست نسبت به دیگر لوگوها متمایز بوده، برای صنف مورد نظر مناسب و کاربردی باشد و از دید بیننده در عین سادگی، واضح بوده تا بتواند پیام ها و یا شعارهای مربوطه را به خوبی انتقال دهد. در ایجاد طرح ساده و ابتدایی، لوگو می بایست هویت مجموعه را شناسایی ولی برای اینکه طراحی لوگو تاثیر گذار باشد باید بر اساس اصول زیر پیش رود:
•    یک لوگو می بایست ساده باشد:
یک لوگو ساده به آسانی به رسمیت شناخته می شود و اجازه می دهد که لوگو روان و به یاد ماندنی باشد. پارامترهایی که برای یک طراحی لوگو تاثیرپذیر استفاده می شود باید غیر منتظره و واحد بوده و بدون استفاده از موارد بلااستفاده باشد.
•    یک لوگو می بایست به یادماندنی باشد:
در نزدیکی اصول سادگی و همگام با آن قابلیت به یاد ماندنی بودن لوگو در نظر باید گرفته شود. یک طراحی لوگو تاثیر پذیر می بایست قابلیت به یاد ماندنی بودن را به کمک استفاده از سادگی آن بدست آورد.
•    یک لوگو می بایست پایدار باشد:
یک لوگو می بایست در زمان های مختلف و طولانی پایدار باشد و قابلیت استفاده در هر زمانی داشته باشد. این که لوگو طراحی شده پایداری خود را اثبات کند به این معنا است که تاثیرگذاری خود را در ۱۰، ۲۰ و یا +۵۰ سال آینده به خوبی نگه دارد.
•    یک لوگو می بایست تطبیق پذیر باشد:
یک طراحی لوگوی تاثیرگذار می بایست با انواع مختلفی از جای گذاری ها مانند رسانه ها برنامه ها و … تطبیق پذیر بوده و یا قابلیت همخوانی و استفاده در یکایک آن ها را داشته باشد.
•    یک لوگو می بایست مناسب کار باشد:
عمل طراحی لوگو می بایست اطلاعات کاری، حالت و یا فعالیت آن را نشان دهد و باید مناسب هدف های در نظر گرفته شده کاری باشد.

No Comments

Post a Comment