از یک شبکه (جدول) برای طراحی لوگو ابتدایی استفاده کنید |
طراحی لوگو و آرم با تکیه بر علم روز دنیا و تحلیل استراتژی برندهای رقیب در بازار در گروه هولوگو صورت می پذیرد. نمونه کارهای ما معرف کیفیت کار ماست.
طراحی لوگو ، طراحی آرم ، طراحی برند ، طراحی نشان
21956
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-21956,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
طراحی لوگو با سیستم شبکه

 از یک شبکه (جدول) برای طراحی لوگو ابتدایی استفاده کنید

لوگو شلز در سال ها تکامل پیدا کرد اما بر پایه و اصول طراحی، اساس خود باقی مانده است.

لوگو شلز در سال ها تکامل پیدا کرد اما بر پایه و اصول طراحی، اساس خود باقی مانده است.

زمانی که ریماند لاولی طراحی لوگو شلز اویل را پذیرفت او از قواعد و اصول طراحی لوگو به عنوان یک راهنما برای ساخت یک لوگو آیکونی استفاده کرد، که از سال ۱۹۷۱ میلادی تغیر زیادی بر روی آن صورت نگرفته است.
استفاده از جدول در طراحی لوگو به این معنا نیست که خط های لوگو بر روی جدول واقع شوند و نمای کلاسیک به خود بگیرند، بلکه مانند انتگرال هایی طراحی بر روی جدول پیاده سازی می شود. این امر باعث بالا رفتن قدرت طراحی لوگو شده و شناخت بیشتری نسبت به طراحی بدون جدول خواهد داد. مفاهیم اساسی هنر و طراحی را به خوبی با نمونه طراحی لوگو شل بر روی یک شبکه آموختیم تا بتوانیم از آن برای طراحی لوگو هدفمند استفاده کنیم.

از سیستم های شبکه مربوطه و اشکال هندسی استفاده کنید

 

طراحی لوگو با سیستم شبکه

طراحی لوگو با سیستم شبکه

طراحی لوگو S & W که تمامی پایه هویتی این برند بر روی سیستم شبکه و استعاره از ستاره که سمبل دیوید می باشد است. در این طراحی نتیجه بسیار جامع و با هویت بصری قابل توجهی همراه بوده است.
با استفاده از راهنمای دستورالعمل لوگو، می توان بازتاب طراحی های انجام شده را افزایش داد تا خود را به خوبی نشان دهد، همچنین باعث تازه شدن و مدرن بودن به آن ها می دهد. برطبق سیستم شبکه مرتبط و اشکال هندسی می توان در یک مسیر معین برای طراحی استفاده شود و برای شروع کار مناسب خواهد بود.

لوگو خود را با شبکه های ریاضی یا هندسه خیالی توجیه نکنید

 

طراحی لوگو سیستم شبکه یاهو

طراحی لوگو سیستم شبکه یاهو

در ساخت یا بازسازی لوگو Yahoo در سال ۲۰۱۳ ماریسا مایر و تیم او از طرح و برنامه ریاضی به کمک راهنمای پیشبرد اصول لوگو استفاده کردند، آن ها همچنین فیلمی را برای پروسه طراحی لوگو خود ساختند و آن را به نمایش گذاشتند. نکته این کار خارج کردن مفاهیم اصلی لوگو می باشد.
زمانی که شما از این سیستم برای طراحی لوگو خود استفاده می کنید روند توضیحات خود را با شیبی تساعدی افزایش خواهید داد، که این کار حساسیت بالایی را می پذیرد و نیاز به داشتن اطلاعات زیادی می باشد.
این توضیحات با روند برنامه ریاضی و عقلانی تعداد زیادی از افراد ا قانع نخواهد کرد و در نتیجه طراح دچار انتقاداتی وسیع خواهد شد خیلی از سوالات در صنعت طراحی به وجود خواهد آمد که پاسخگویی به آن ها مشکل بوده و شما را دچار سردرگمی خواهد کرد.
این پروسه در توجیه طراحی لوگو به صورت ماوراء عقلانی ادامه پیدا خواهد کرد که می بایست با معادلات ریاضی پاسخ داده شوند که در طراحی به این موارد نیازی نمی باشد.

 

تلفن مستقیم کارشناسان ۲۷۹۱ ۸۸۵۱
برای ارتباط اینترنتی لطفا کلیک کنید…
No Comments

Post a Comment